Używane laptopy poleasingowe

Używane laptopy poleasingowe. Wysoka jakość w korzystnej cenie!

Biznes

Chociaż nowe laptopy nie są wyjątkowo drogie, to jednak wtedy, gdy ważna jest przystępna cena, warto postawić na modele używane, które będą łączyły niski wydatek wraz z wysoką jakością. W tej roli świetnie sprawdza się laptopy poleasingowe!

Czym są laptopy poleasingowe?

Leasing to forma użytkowania sprzętu – nie tylko samochodów, lecz także komputerów, na którą najczęściej decydują się firmy. Wówczas używany sprzęt jest leasingowany, czyli wynajmowany na określonych zasadach. Po zakończeniu okresu leasingowego, który trwa zwykle 2-3 lata, najczęściej jest on przekazywany z powrotem do firmy leasingowej.

Wobec tego laptopy poleasingowe to urządzenia, które pochodzą z leasingu. Taki laptop poleasingowy był wcześniej użytkowany przez firmę, lecz potem został oddany. Jako że sprzęt tego typu nadal często znajduje się w nienagannym stanie, trafia do ponownej sprzedaży.

Dlaczego warto wybrać notebooki poleasingowe?

Używane notebooki poleasingowe są bardzo dobrym wyborem dla osób, które chcą zakupić wysokiej klasy sprzęt komputerowy w niskiej cenie. Firmy bardzo często leasingują sprzęt biznesowy, dlatego też takie poleasingowe laptopy mogą zaoferować bardzo dobrą jakość podzespołów oraz wysoką klasę wykonania.

Dodatkowo, zakup takiego urządzenia od firmy niesie ze sobą dodatkowe zalety, które powodują, że to bezpieczniejszy sposób zakupu niż od sprzedawcy prywatnego.

Zalety laptopów poleasingowych:
• wysoka jakość używanego sprzętu
• świetne parametry techniczne
• pełna sprawność techniczna
• atrakcyjna cena
• gwarancja sprzedawcy

Gdzie można kupić laptop poleasingowy?

Obecnie notebooki poleasingowe oferowane są przez wiele firm specjalizujących się w sprzedaży sprzętu komputerowego poleasingowego. Najszerszy wybór czeka w internecie – to właśnie tam można znaleźć pełną gamę modeli w bardzo atrakcyjnych cenach i z szybką wysyłką pod wskazany adres.

Obecnie za laptopa poleasingowego trzeba zapłacić cenę od około 500 złotych wzwyż, przy czym średnio jest to koszt około 1000-1500 złotych. Jako że niektóre notebooki poleasingowe są oferowane przez dysku twardego, pamięci RAM oraz systemu operacyjnego, trzeba dokupić je dodatkowo. Można zrobić to także w firmach oferujących te urządzenia – wystarczy tylko wybrać odpowiednie opcje, a firma zamontuje podzespoły i zainstaluje system.

Wobec tego zakup notebooka poleasingowego może być bardzo dobrym wyborem dla każdej osoby, która poszukuje sprawnego, niezawodnego sprzętu na lata. Dzięki temu, że każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane i dodatkowo udzielana jest na nie gwarancja, zakupy można zrobić bez ryzyka!