sklep florystyczny

Profesjonalny sprzęt florystyczny online

Dom i ogród

Piękne bukiety, stroiki czy wiązanki to elementy dekoracji niezbędne do nadania klimatu z okazji różnych okoliczności w tym przede wszystkim świąt czy innych wydarzeń. Do ich przygotowania potrzeba przede wszystkim odpowiednich materiałów, które znajdziesz w sklepie florystycznym online. Zobacz, co znajdziesz w poszczególnych kategoriach!

Sklep florystyczny – suszone rośliny polskie i egzotyczne

Centrum florystyczne to przede wszystkim bogaty wybór takich dekoracyjnych dodatków, jakim jest susz roślinny pochodzący nie tylko z naszych rodzimych pól i lasów, ale również z zagranicy. Są to przede wszystkim kwiaty, trawy, mchy, kora, owoce, warzywa, gałązki zarówno w naturalnych kolorach, jak i farbowane na piękne kolory. Są one idealnymi dodatkami do kompozycji kwiatowych, które można postawić na stole czy powiesić w drzwiach.

Sklep florystyczny online – baza wszystkich dekoracji

Aby powstała wyjątkowa dekoracja, najlepiej zastosować gotowe podstawy takie jakie doniczki, kosze, drewniane plastry, wiklinowe wianki, styropianowe stożki, kule, okręgi i inne kształty. Dzięki nim stworzenie bukietu będzie znacznie łatwiejsze. Takie elementy dodatkowe znajdziesz w centrum florystycznym. Tutaj również zaopatrzysz się w takie akcesoria jak gąbki florystyczne o różnych kształtach oraz zakupisz zwykłe i dekoracyjne druciki, sznurki czy taśmy, które pomogą umocować wszystkie elementy bukietu czy inne kompozycji.

Osobną kategorię stanowią także profesjonalne narzędzia, które ułatwią przygotowanie całej dekoracji. Druciki, sznurki, wstążki – obróbkę tych materiałów najlepiej wykonywać z pomocą przeznaczonych do tego celu narzędzi – tak jest nie tylko łatwiej, ale i bezpieczniej.

Centrum florystyczne – gotowe dodatki na różne okazje

Sklep florystyczny online to także gotowe dodatki, które urozmaicą kompozycje z suszonych lub żywych kwiatów z okazji różnych okoliczności i wydarzeń, np. Wielkiej Nocy, Bożego Narodzenia, walentynek czy Wszystkich Świętych. Są to ciekawe i profesjonalnie wykonane ozdoby, które umieszczone są na drewnianych patyczkach lub takie z możliwością przyklejenia.

Wśród tego rodzaju dodatków warto wyróżnić również niezbędne w bardzo wielu okolicznościach piękne wstążki, sznurki, piórka, ozdobny papier, kokardki, kwiatuszki, rozetki oraz jutę, siatki, wiklinę i wiele innych niezwykle dekoracyjnych elementów tego rodzaju kompozycji, które dobierzesz zależnie od swoich potrzeb oraz preferencji.