dentysta, stomatolog, leczenie stomatologiczne

Licówki zębów. Piękny uśmiech bez skomplikowanych zabiegów

Zdrowie i uroda

Każdy z nas marzy o tym, by mieć piękne i białe zęby. Oczywiście jest to efekt do osiągnięcia, nierzadko jednak wymaga bardzo wielu starań, niejednej wizyty w gabinecie stomatologicznym, a często i ortodontycznym. Istnieje jednak o wiele szybszy sposób na uzyskani8e efektu pięknych zębów. Licówki Łask – bo o tym mowa – to rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć piękne zęby szybko i na długi czas.

Czym są licówki Łask?

Licówki Pabianice to bardzo cienkie płytki przyklejane na zęby. Dzięki nim można nadać zębom o wiele ładniejszy wygląd, co więcej, nawet zmienić ich kształt, czy zlikwidować szpary pomiędzy zębami. Licówki Pabianice są przyklejane na stałe, istnieją jednak pewne przeciwskazania. Licówki Zduńska Wola nie mogą być przyklejane na zęby po leczeniu kanałowym. Nie ma możliwości ich przyklejenia na zęby zaatakowane próchnicą. Nie przykleja się ich także przy chorobach dziąseł, wadach zgryzu oraz nie przykleja się osobom, które zbyt mocno ściskają zęby lub nimi zgrzytają. W takim przypadku bowiem licówki Zduńska Wola szybko mogłyby popękać.

Licówki mogą być różne

Osoby decydujące się na licówki Pabianice muszą pamiętać, że do wyboru mają dwie opcje Licówki z Łasku, przy których konieczne jest szlifowanie zębów i licówki przy której nie ma takiej konieczności. Nie każdy chce mieć szlifowane powierzchnie przednich zębów, dlatego licówki, przy których nie jest to konieczne dla takich osób są doskonałym wyborem. Warto tu dodać, że licówki zakładane są w trakcie jednej wizyty, więc jest to bardzo szybki sposób na uzyskanie pięknego uśmiechu. Ich zakładanie nie jest bolesne, więc nawet ci pacjenci, którzy obawiają się wizyt w gabinecie stomatologicznym, w tym przypadku nie mają się czego bać.

Licówki nie leczą

Trzeba jednak dopowiedzieć, że licówki są sposobem na poprawę wyglądu zębów, nigdy jednak nie powinny zastępować leczenia ortodontycznego czy dentystycznego. Owszem, dzięki nim można zasłonić niedoskonałości zębów, jednak nie należy się na nie decydować zamiast leczenia. Dentysta, który odkryje, że zęby są chore, nigdy nie zdecyduje się na założenie licówek. Jeśli zaś niczego nie zauważy, licówki założy, a ząb z czasem zacznie chorować, leczenie stomatologiczne będzie o wiele trudniejsze. Zawsze więc warto podejmować rozsądne decyzje i zlecać zakładanie licówek tylko wtedy, gdy mamy pewność, że nasze zęby, na które licówki mają trafić, są w pełni zdrowe.