iottie, uchwyt

Przydatne akcesoria do telefonów

Technologia

Choć współczesne telefony są niezwykle bogato wyposażone w rozmaite funkcje, umożliwiając nie tylko wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości, ale też zastępując aparat fotograficzny, budzik, zegarek czy nawet stoper, wielu osobom to nie wystarcza. Nic dziwnego, marketing kreujący potrzeby działa w tej dziedzinie bardzo prężnie, w efekcie czego w sprzedaży stale pojawiają się nowe gadżety. Są to między innymi takie propozycje jak pokrowce, kije do robienia selfie (selfie stick), szybkodziałające ładowarki, często bezprzewodowe, a także uchwyt Iottie Polska ma więc w czym wybierać. Co warto kupić?

Niezbędne etui

Jeśli chce się długo posiadać telefon w niezmienionym stanie, a jednocześnie często się z niego korzysta, warto zakupić do niego pokrowiec. Takie gadżety wykonuje się dziś z przeróżnych materiałów – tworzyw sztucznych, prawdziwej skóry czy nawet drewna. Efektownie wyglądają też obudowy kamienne i pancerne. Świetnie chronią one obudowę przed zarysowaniami i cały telefon, zmniejszając szkodliwość na przykład wstrząsów i upadków. Współczesne komórki nie są niestety zbyt wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, zdecydowanie więc warto zainwestować w taki przedmiot, zwłaszcza że nie jest on kosztowny. Pomyśleć powinny nad tym zwłaszcza te osoby, które chcą odsprzedać swój telefon po jakimś czasie, mają kosztowny aparat (na przykład marki Apple) czy po prostu z powodu aktywnego stylu życia mocno narażają swój telefon na uszkodzenia.

Uchwyt do samochodu

Na zainwestowanie w tego rodzaju gadżet decyduje się wiele osób, tym bardziej, że na przykład uchwyt marki Iottie, który cieszy się największą popularnością, może być użytkowany nie tylko w samochodzie. Jego dobra przyczepność powoduje, że można go przymocować do wszelkich powierzchni, nie tylko w samochodzie, ale też w domu, co jest niezwykle przydatne na przykład dla osób, które często wykorzystują swój telefon nie tylko do dzwonienia bądź wykonują wiele czynności jednocześnie. Jest to przy tym znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż zestaw głośnomówiący, gdyż usprawnia korzystanie na przykład z nawigacji w telefonie czy puszczanie muzyki z telefonu.
W uchwyt Iottie warto zainwestować, tym bardziej że tradycyjne korzystanie z telefonu w czasie jazdy samochodem jest zakazane przez prawo oraz zwyczajnie niebezpieczne. Oczywiście nie musi to być uchwyt Iottie Polska jest miejscem, w którym można znaleźć wiele takich propozycji, ten produkt jednak cieszy się szczególną popularnością.

Kij do selfie

Warto go zabrać szczególnie w podróż, a już niezbędny jest osobom, które często przebywają samodzielnie w miejscach, w których chcą robić sobie zdjęcia, na przykład blogerom. Dzięki niemu nie trzeba prosić nikogo o zrobienie zdjęcia.