płytki ceramiczne, płytki marazzi

Dystrybutor płytek ceramicznych

Dom i ogród

Płytki ceramiczne to od wielu już lat popularne rozwiązanie wykończeniowe. Ich estetyka, łatwość montażu oraz duża wytrzymałość sprawiają, że niezmiennie od lat wykładamy nimi ściany i podłogi naszych kuchni, łazienek, tarasów czy salonów. Wraz z upływem czasu przybywa jednak na rynku wzorów, kolorów, rozmiarów oraz tekstur, dając tym samym inwestorom niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Hurtownia płytek ceramicznych – oferta

Oferta dystrybutora płytek ceramicznych jest niezwykle różnorodna i obejmuje płytki o różnym przeznaczeniu, formacie i stylu. Duże hurtownie płytek współpracują z czołowymi polskimi i europejskimi dostawcami. Bardzo często można tutaj również skorzystać z usług profesjonalnych grafików i projektantów, którzy w zgodzie z naszymi preferencjami pomogą zaprojektować wymarzoną kuchnię czy łazienkę.
Płytki ceramiczne oferowane przez czołowych dystrybutorów różnią się głównie przeznaczeniem, formatem oraz stylem i kolorem. W hurtowni płytek znajdziemy płytki ścienne, podłogowe, ścienno-podłogowe oraz tarasowe. Formaty płytek są dostosowane do wymagań każdej grupy inwestorów.
Zakupy płytek u dystrybutora to jednak nie tylko szeroki wybór asortymentu, ale również bardzo konkurencyjne ceny, własny transport oraz fachowe doradztwo i dostęp do wysokiej jakości produktów uzupełniających (klejów elastycznych, kolorowych spoin, impregnatów ochronnych czy zapraw oraz taśm i folii o przeznaczeniu uszczelniającym).

Style płytek ceramicznych


Dystrybutor płytek największą przewagę nad innymi punktami sprzedaży ma przede wszystkim z uwagi na style oferowanych płytek i ich mnogość. Do najpopularniejszych możemy zaliczyć płytki ceramiczne imitujące beton, drewno czy marmur. Niesłabnącym wzięciem cieszą się też nowoczesne i innowacyjne płytki heksagonalne czy płytki 3D, które dedykowane są głównie odważnym inwestorom, niebojącym się aranżacyjnych eksperymentów.
Dystrybutor płytek ceramicznych ma też gotowe rozwiązania dla hotelarzy czy restauratorów, którzy najczęściej poszukują wytrzymałych wielkoformatowych płytek oraz dla miłośników klasyki czy rustykalnego stylu.
Warto też podkreślić, że niemal każda hurtownia płytek ceramicznych oferuje płytki drugiego gatunku (np. powystawowe) co jest świetną alternatywą dla inwestorów z nieco skromniejszym budżetem na remont.