uszkodzony telefon

Naprawa uszkodzonych telefonów

Technologia

Zużyta bateria lub pęknięty wyświetlacz to najczęstsze przyczyny uszkodzenia telefonu. W takiej sytuacji naprawę można spróbować wykonać samodzielnie lub zlecić ją profesjonalnemu serwisowi. W przypadku samodzielnej próby niezbędny jest dobór odpowiednich komponentów oraz umiejętności manualne.

Zadowolenie klientów

Należy pamiętać, że mało doświadczone osoby mogą sprawić, że naprawa telefonów Warszawa będzie jeszcze bardziej skomplikowana. Serwis telefonów Warszawa w pierwszej kolejności stawia na zadowolenie klientów i dlatego są tak skuteczni. Warto zauważyć, że w punkcie przeprowadzany jest nawet serwis i naprawa telefonów rzadko spotykanych na rynku. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wysłania uszkodzonego telefonu przy użyciu kuriera. Wystarczy powiadomić punkt serwisowy o wadliwym produkcie i kurier przyjedzie do nas odebrać urządzenie. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, dla których serwis telefonów Warszawa jest zbyt daleko i nie mają żadnego środka transportu, żeby się tam dostać.

Rodzaj gwarancji

Naprawa telefonów Warszawa jest przeprowadzana przez ekspertów, którzy dodatkowo oferują gwarancję na swoje usługi. Jeżeli naprawiony telefon uszkodzi się ponownie w ciągu 90 dni od odebrania urządzenia, to klient ma pełne prawo go zwrócić i zażądać darmowej naprawy. Firma jest pewna, że wszystkie usługi są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami i dlatego udziela tak długiej gwarancji. W niektórych przypadkach serwis i naprawa telefonów nie zajmuje więcej niż 24 godziny. Jest to spowodowane dużymi umiejętnościami pracowników oraz bogatym zapleczem technicznym. Czasami problemem może być nieaktualna wersja oprogramowania. W takiej sytuacji niektóre aplikacje nie chcą się uruchomić albo się zacinają.

Najczęstsze problemy

Drugim najpopularniejszym problemem z jakim zmagają się klienci jest niewykrywanie przez telefon karty SIM oraz brak zasięgu. Najczęstsza przyczyna to dostanie się wilgoci do podzespołów telefonu lub mechaniczna usterka. Takie zdarzenia mogły spowodować, że czytnik karty SIM uległ uszkodzeniu i niestety bez profesjonalnych narzędzi nie będzie możliwe przeprowadzenie naprawy. Czasami zdarza się, że pomimo wykupionego abonamentu i nowego telefonu mamy problem ze słabym zasięgiem. W takiej sytuacji niezbędne może być sprawdzenie modułu antenowego, który znajduje się na płycie głównej. Może on się zepsuć podczas upadku telefonu z dużej wysokości na twardą nawierzchnię. Dlatego należy pamiętać o stosowaniu zabezpieczeń w postaci szkła hartowanego oraz etui, które mogą zminimalizować uszkodzenia.