słuchawki

Jakie zalety mają oryginalne słuchawki akg?

Technologia

AKG to innowacyjne słuchawki Bluetooth, które z miesiąca na miesiąc zdobywają coraz większą popularność. Oryginalne słuchawki AKG douszne mogą pochwalić się wysoką jakością dźwięku i bardzo dobrym czasem pracy na jednym ładowaniu baterii. Na szczególną uwagę zasługuje również wygodna konstrukcja i oryginalny design, który dla wielu użytkowników odgrywa kluczową rolę.

Jakie największe zalety?

AKG słuchawki douszne doskonale sprawdzą się nie tylko do słuchania ulubionej muzyki, ale również do treningu sportowego. Wygodne i lekkie słuchawki bardzo trudno zgubić. Na szczególną uwagę zasługują trzy pary uszczelek silikonowych. Jedyną wadą jest tak naprawdę brak wodoszczelności, dlatego też uważać należy na deszcz. Opisując największe zalety należy wspomnieć także o dużej dostępności i bardzo atrakcyjnej cenie.

Wysoka jakość wykonania

Oryginalne słuchawki AKG douszne wykonane są z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale, dlatego też zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Obudowa jest dość mała i zaokrąglona, dzięki czemu nie uwiera zbyt mocno uszu. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby każdy dobrał idealne uszczelki. Bardzo wygodny w użytkowaniu jest również pałąk, który zakłada się bezpośrednio na szyję. Lekki i niesłychanie wygodny pałąk nie uciska i co najważniejsze nie podrażnia skóry. Cała konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które może pochwalić się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jest to najlepsza alternatywa dla metalu, który niestety w chłodniejsze dni może nie być przyjemny w dotyku.

Doskonała izolacja

Nowoczesne słuchawki AKG mogą pochwalić się doskonałą izolacją od zewnętrznych hałasów. Na wysokiej jakości izolację, można liczyć również po zastosowaniu standardowych gumek. Aby poprawić izolację najlepiej postawić oczywiście na miękkie uszczelki. Godna uwagi jest specjalna funkcja przekazywania zewnętrznych dźwięków bezpośrednio do uszu. Dzięki tej technologii lepiej słyszymy nadjeżdżające pojazdy, dlatego też uniknąć można wielu groźnych sytuacji.

Intuicyjne sterowanie muzyką

AKG słuchawki douszne są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu poradzą sobie z nimi nawet osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały ze słuchawek bezprzewodowych. Po lewej stronie pałąka umieszczony jest specjalny kontroler, który obsługuje się za pomocą kilku przycisków. Eleganckie przyciski są intuicyjne i bardzo dobrze wyczuwalne pod palcami. Jest to bardzo wygodne i niesłychanie praktyczne rozwiązanie.